Nowa Era w Szkłach Artystycznych: Dziedzictwo Zbigniewa Horbowego

  W królestwie sztuki szklanej, “Nowa Era” to synonim ponadczasowego piękna i innowacji wprowadzonych przez Zbigniewa Horbowego. Kolekcja, która zostanie zaprezentowana na XX Warszawskich Targach Sztuki w dniach 25-26 listopada 2023 roku, jest odzwierciedleniem doświadczenia, talentu i wizji, które przetrwały próbę czasu.

  Szkło jako Medium Sztuki

  Każdy fragment szkła w kolekcji “Nowa Era” to świadectwo mistrzostwa Horbowego, które żyje dalej w jego dziełach. Niebanalne połączenie kolorów, struktury i światła ukazuje bogactwo i głębię jego artystycznych wizji.

  Spotkanie z Geniuszem Twórczym

  Na targach, będziemy mogli zbliżyć się do jego filozofii i zrozumieć intencje, które kierowały nim podczas tworzenia swoich szklanych arcydzieł. To okazja, aby poczuć ducha jego pracy, który wciąż unosi się w powietrzu, napełniając przestrzeń wokół jego dzieł.

  Zaproszenie na Warszawskie Targi Sztuki

  Stoisko nr 88 na Targach Sztuki stanie się miejscem, gdzie tradycja spotyka się z rzemiosłem. To tu odwiedzający będą mogli zobaczyć, jak pasja i technika twórcza mistrza przekładają się na niezapomniane dzieła sztuki.

  Fot. Olek Iwaszkiewicz

  Nieśmiertelna Kolekcja “Nowa Era”

  Dla wielbicieli sztuki i kolekcjonerów, kolekcja “Nowa Era” to nie tylko szansa na poszerzenie swojej wiedzy, ale również okazja do posiadania fragmentu historii, który będzie kontynuował opowieść o wielkim artyście, jakim był Zbigniew Horbowy.

  Poznaj historię i dotknij dzieł sztuki Mistrza

  Nie przegap tej wyjątkowej szansy, aby być częścią historii sztuki szklanej i odwiedź www.horbowy.pl po więcej informacji. Targi Sztuki w Warszawie otwierają swoje podwoje, by zaprezentować pracę życia jednego z najwybitniejszych mistrzów szkła – Zbigniewa Horbowego.

  Zapraszamy do wspólnego świętowania jego dziedzictwa.

   

   

  Fot. Olek Iwaszkiewicz

   

  Fot. Olek Iwaszkiewicz

   

  Fot. Olek Iwaszkiewicz

  Fot. Olek Iwaszkiewicz